Elektrikeris Combi mudel|Club
Elektrikeris Harvia Club Combi K13,5GS 13,5 kW Steel
HRKG135400S
Harvia Club Combi on kombinatsioon elektrikerisest ja aurutist, mis pakub erinevaid saunaelamusi, nagu näiteks traditsiooniline saun, aurusaun, ürdisaun või aroomisaun. Ülitõhus Club Combi kombineeritud kerisega jätkub piisavalt leili ka suurele kasutajate hulgale hommikust õhtuni. Roostevabast terasest valmistatud stiilne põrandale paigaldatav Club Combi elektrikeris esindab Harvia maailmakuulsat kvaliteeti. Kui soovite kogeda või pakkuda oma klientidele või külalistele tõelisi sauna- ja spaakogemusi, tutvuge ülitõhusate Club Combi mudelitega. Club Combi keriseid reguleeritakse juhtseadmest.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HRKG135400S
- Tüübi kood
- K13,5GS
- STK
- 8266213
- 11 - 20 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Superkeris suurde klubisse
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HRKG135400S |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Väljundvõimsus | 13.2 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HRKG135400S |
|---|---|
| Kõrgus | 700 mm |
| Laius | 505 mm |
| Sügavus | 490 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HRKG135400S |
|---|---|
| Netokaal | 30 kg |
| Kivi kogus | 60 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HRKG135400S |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 70 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.2 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 11 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 20 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HRKG135400S |
|---|---|
| Võimsustabel | [["13,5","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 25 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HRKG135400S |
|---|---|
| EAN | 6410082662135 |
| STK | 8266213 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 735 mm |
| Pakendi laius | 520 mm |
| Pakendi paksus | 510 mm |
| Brutokaal | 26.3 kg |
| Kartongi kaal | 2 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 885 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 126.2 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 336.6 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted