Pole saadaval
Elektrikeris Combi mudel|Senator
Elektrikeris Harvia Senator Combi 9 kW automaatne, must
HSB900400SA
Harvia Senator Combi keris on mitmekülgne kombinatsioon elektrikerisest ja aurutist, mis pakub õrna ja sooja sauna-ja spaaelamust. Põrandale paigaldatava Senator Combi abil saab teha traditsioonilist Soome sauna, aurusauna, ürdisauna või aroomisauna - kõik saunaelamused ühes paketis. Stiilne roostevabast terasest keris loob spaameeleolu pere- ja ühissaunades, kortermajades ja ridaelamutes. Senator Combi keriseid juhitakse eraldi juhtseadmega.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HSB900400SA
- Tüübi kood
- T9SA
- STK
- 8264581
- 8 - 14 m³
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Stiilne keris sauna ja spaasse
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HSB900400SA |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 9 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Massid
Massid
| Mudel | HSB900400SA |
|---|---|
| Netokaal | 22 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HSB900400SA |
|---|---|
| Ruumi minimaalne ruumala | 8 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 14 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HSB900400SA |
|---|---|
| Võimsustabel | [["9","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HSB900400SA |
|---|---|
| EAN | 6410082645817 |
| STK | 8264581 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 680 mm |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi paksus | 490 mm |
| Brutokaal | 23.5 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 830 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 162 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 444 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted