Pole saadaval
Elektrikeris Combi mudel|Senator
Elektrikeris Harvia Senator Combi T7C, teras
HSC700400
Harvia Senator Combi keris on mitmekülgne kombinatsioon elektrikerisest ja aurutist, mis pakub õrna ja sooja sauna-ja spaaelamust. Põrandale paigaldatava Senator Combi abil saab teha traditsioonilist Soome sauna, aurusauna, ürdisauna või aroomisauna - kõik saunaelamused ühes paketis. Stiilne roostevabast terasest keris loob spaameeleolu pere- ja ühissaunades, kortermajades ja ridaelamutes. Senator Combi keriseid juhitakse eraldi juhtseadmega.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HSC700400
- Tüübi kood
- T7C
- STK
- 8266057
- 6 - 9 m³
- Sertifikaadid
- EAC CE
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Stiilne ja kvaliteetne keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HSC700400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 7 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HSC700400 |
|---|---|
| Kõrgus | 660 mm |
| Laius | 345 mm |
| Sügavus | 465 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HSC700400 |
|---|---|
| Netokaal | 19.3 kg |
| Kivi kogus | 35 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HSC700400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 35 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 35 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 80 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.25 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 9 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HSC700400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["7","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HSC700400 |
|---|---|
| EAN | 6417659005609 |
| STK | 8266057 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 675 mm |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi paksus | 480 mm |
| Brutokaal | 20.7 kg |
| Kartongi kaal | 1.25 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 825 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 145.2 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 393.6 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted