Elektrikeris E|Senator
Elektrikeris Harvia Senator T10,5 Steel
HSE105400
Harvia Senator on põrandale paigaldatav elektrikeris, mis on loodud spetsiaalselt neile, kes soovivad saunas pikalt viibida. Suur kivikamber ja kuus kütteelementi soojendavad sauna ühtlaselt ja tõhusalt. Püsiv temperatuur ja pehme leil sobivad ideaalselt pikemaks sauna nautimiseks. Senator on peaaegu täielikult valmistatud roostevabast terasest. Keris sobib hästi peresauna või väikestesse ühissaunadesse ridaelamutes või kortermajades. Senator keriseid juhitakse eraldi juhtseadmega.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HSE105400
- Tüübi kood
- T10,5
- STK
- 8261010
- 9 - 15 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Stiilne ja kvaliteetne keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HSE105400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 10.5 kW |
| Juhtimise viis | Vajab eraldi juhtseadet |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HSE105400 |
|---|---|
| Kõrgus | 660 mm |
| Laius | 465 mm |
| Sügavus | 345 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HSE105400 |
|---|---|
| Netokaal | 17.5 kg |
| Kivi kogus | 40 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HSE105400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 50 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 150 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.4 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Anduri kaabli pikkus | 4 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 9 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 15 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HSE105400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["10,5","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HSE105400 |
|---|---|
| EAN | 6410082610105 |
| STK | 8261010 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 675 mm |
| Pakendi laius | 360 mm |
| Pakendi paksus | 480 mm |
| Brutokaal | 18.8 kg |
| Kartongi kaal | 1.25 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 825 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 133.8 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 359.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted