Elektrikerise kasutusjuhend|The Wall
Elektrikerise kasutusjuhend The Wall HSW6U1BUL
HSW6U1BUL
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HSW6U1BUL
- Tüübi kood
- SW60
- Sertifikaadid
- ETL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HSW6U1BUL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HSW6U1BUL |
|---|---|
| Kõrgus | 701 mm |
| Laius | 432 mm |
| Sügavus | 259 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HSW6U1BUL |
|---|---|
| Netokaal | 14.06 kg |
| Kivi kogus | 19.96 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HSW6U1BUL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.12 m |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 254 mm |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HSW6U1BUL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HSW6U1BUL |
|---|---|
| EAN | 6417659031950 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 699 mm |
| Pakendi laius | 498 mm |
| Pakendi paksus | 325 mm |
| Brutokaal | 16.92 kg |
| Kartongi kaal | 1.81 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.