Elektrikerise kasutusjuhend|The Wall
Elektrikerise kasutusjuhend The Wall HSWS8U1BUL
HSWS8U1BUL
Harvia The Wall keris on puhta ja voolujoonelise disainiga, mis peegeldab Skandinaavia minimalismi. Vaatamata kuni 9 kW võimsusele, The Wall võtab saunas vähe ruumi. See keris loodi funktsionaalsust silmas pidades. Kerise saab paigaldada nii vasaku- kui ka paremakäeliselt. Ergonoomilised ja valgustatud lülitid on nähtavad ja hõlpsalt kasutatavad ka hämaras saunas. The Wall kerise konstruktsioon ja materjal on tugevad ja vastupidavad. Selle kütteelementidel on oma tugistruktuur, mis kaitseb ja takistab kütteelementide väändumist, pikendades sellega nende kasutusiga. Komponendid asuvad kerise allosas, et kaitsta neid kuumuse ja niiskuse eest. Kütteelemendi struktuur on kavandatud taluma pikaajalist ja tugevat kuumutamist. Tarnekomplekti kuuluv ainulaadne Harvia kinnitus-/seinaraam määrab minimaalse ohutuskauguse kerise ja põranda vahel. Kerise paigaldamine on kiire ja lihtne.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HSWS8U1BUL
- Tüübi kood
- SW80
- Sertifikaadid
- ETL
Lihtsalt kasutatav seinale kinnitatav keris
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HSWS8U1BUL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HSWS8U1BUL |
|---|---|
| Kõrgus | 699 mm |
| Laius | 429 mm |
| Sügavus | 257 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HSWS8U1BUL |
|---|---|
| Netokaal | 16.78 kg |
| Kivi kogus | 19.96 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HSWS8U1BUL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 76 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.09 m |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 249 mm |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HSWS8U1BUL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | HSWS8U1BUL |
|---|---|
| EAN | 6417659032001 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 699 mm |
| Pakendi laius | 498 mm |
| Pakendi paksus | 325 mm |
| Brutokaal | 16.9 kg |
| Kartongi kaal | 1.8 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.