Elektrikerise kasutusjuhend|Glow
Elektrikeris Harvia Glow TRT70. 6,8 kW Steel
HTRT700400
Harvia Glow sammaskeris on loodud rahuldama ka kõige nõudlikuma saunakujundaja vajadusi. Lisaks esteetilisusele pakuvad Glow kerised ka meeldivat saunaelamust: suur kivikogus võimaldab pehme ja mõnusa leili. Kerise väliskest paljastab rohkelt kividest tehtud pinda ning auru kogust ja selle kuumust saab kontrollida kas otse kivisambal või selle küljele vett visates. Glow keris alumises osas on selged ja hõlpsasti kasutatavad selektorid. Keris on varustatud manuaalse taimeriga ja temperatuuri regulaatoriga. Ohutu töö on tagatud tänu kerisesse integreeritud anduritele. Kivide paigutus ei mõjuta termostaadi tööd ning kerise töö püsib stabiilsem ka pikal kasutamisel. Glow termostaat reageerib kiiresti ka kivide jahtumisele, mis tähendab, et kütteelemendid lülituvad kiiresti sisse, soojendades kivid õigeaegselt järgmiseks saunaskäiguks.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HTRT700400
- Tüübi kood
- TRT70
- STK
- 8266011
- 6 - 10 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
Uus disain, mis tõuseb esile ka kõige stiilsemas saunainterjööris
- Kõrge kroonikujuline sammaskeris
- Sammaskerise kõrgus võimaldab efektset paigaldust saunalava sisse
- Suur kivide hulk tagab pehme ja küllusliku leili
- Kasutajasõbralikud lülitid asuvad kerise esiküljel
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HTRT700400 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 6.8 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Keskkonnatemperatuur min | -15 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | -15 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HTRT700400 |
|---|---|
| Kõrgus | 1.08 m |
| Laius | 364 mm |
| Sügavus | 364 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HTRT700400 |
|---|---|
| Netokaal | 14.25 kg |
| Kivi kogus | 80 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HTRT700400 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 850 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 50 mm |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HTRT700400 |
|---|---|
| Võimsustabel | [["6,8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Kaitse (230 V 1N~) amprit | 1 x 35 |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Toitekaabel (230 V 1N~) mm2 | 3 x 6 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HTRT700400 |
|---|---|
| EAN | 6410082660117 |
| STK | 8266011 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhend |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 1.11 m |
| Pakendi laius | 390 mm |
| Pakendi paksus | 390 mm |
| Brutokaal | 16.4 kg |
| Kartongi kaal | 0.9 kg |
| Plasti kaal | 0.1 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.3 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 800 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 119.4 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 217.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted