Pole saadaval
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Glow
Elektrikeris Harvia Glow TRT70XE 6,8, Steel
HTRT704XE
Rohkete kividega Harvia Glow sammaskeris sobib keskmise suurusega sauna. Kroonikujulise kerise läikivast terasest väliskest on muljetavaldav ja lisab saunale majesteetlikku elegantsi. Suur kivide arv annab pehmema leili, mille teravust saab reguleerida leili viskamisega kas kerise küljele või kividele. Keris soojeneb kiiresti ja tänu suurele kivide hulgale jaguneb soojus ühtlaselt terves leiliruumis. Glow on kaunis sisustuselement. Glow digitaalne Xenio XE juhtpaneel võimaldab mitmekülgset ja vaevatut saunaelamust. Selle kõik funktsioonid on integreeritud juhtpaneeliga ühendatud Glow-kerisesse, võimaldades hõlpsat paigaldust nii uutesse kui ka vanadesse saunadesse. Xenio-juhtpaneeli valgustatud puutetundlike klahvidega saad reguleerida funktsioone ka hämaras saunas. Reguleeri temperatuuri, valgustust ja ajastust otse juhtpaneelist. Taimeri funktsioon võimaldab kütta sauna täpselt valitud ajaks. Juhtpaneeli saab paigutada leiliruumi, kus see toimib ka digitaalse saunatermomeetrina. XE mudeli keris toetab ka kaugkäivitust ja turvaseadmeid on lihtne kerisega ühendada. Mudelit Glow XE on lihtne Xenio WiFi lisapaketi ja MyHarvia mobiilirakenduse abil kaugjuhitavaks muuta
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HTRT704XE
- Tüübi kood
- TRT70XE
- STK
- 8266752
- 6 - 10 m³
- Sertifikaadid
- CE EAC
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Uus disain, mis kaunistab ka kõige stiilsemat saunainterjööri
- Kõrge kroonikujuline sammaskeris
- Kerise kõrgus võimaldab efektset paigaldust saunalava sisse
- Palju nähtavat kivipinda võimaldab pehmet leili
- Eraldi juhtpaneeli saab monteerida sauna sisse või väljapoole
- Digitaalne termomeeter
- Kaugkäivitatav lisaseadmete abil (nt Xenio WiFi)
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HTRT704XE |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 6.8 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 40 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 110 °C |
| Keskkonnatemperatuur min | 0 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 60 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Xenio |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Jah |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 400 V 1/3N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HTRT704XE |
|---|---|
| Kõrgus | 1.08 m |
| Laius | 364 mm |
| Sügavus | 364 mm |
| Juhtpaneeli laius | 85 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 24 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 110 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HTRT704XE |
|---|---|
| Netokaal | 16.3 kg |
| Kivi kogus | 80 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HTRT704XE |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (mittesüttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus taga (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 100 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool mittesüttivad materjalid | 100 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 850 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 30 mm |
| minimaalne kõrgus kokkupanekuks | 2 m |
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Paigaldusava laius | 1 m |
| Paigaldusava paksus | 1 m |
| Anduri kaabli pikkus | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 6 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 10 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HTRT704XE |
|---|---|
| Võimsustabel | [["6,8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 10 A |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 1.5 mm2 |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HTRT704XE |
|---|---|
| EAN | 6417659027946 |
| STK | 8266752 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | JuhtpaneelJuhtpaneeli kaabel (5 m x RJ10 4P4C black)Juhtpaneeli raamKinnituskomplektKerisPaigaldus- ja kasutusjuhendTemperatuuriandur ja kaabel (4 m) |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 1.11 m |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Pakendi paksus | 375 mm |
| Brutokaal | 16.8 kg |
| Kartongi kaal | 0.9 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 1.3 m |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 800 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 1.2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 2 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 217.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Videod
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted