Pole saadaval
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris|Moderna
Digitaalse juhtseadisega elektrikeris Moderna HVE800230M
HVE800230M
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HVE800230M
- Tüübi kood
- V80E
- 7 - 12 m³
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HVE800230M |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 8 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Must |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | EE |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HVE800230M |
|---|---|
| Kõrgus | 580 mm |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 310 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | HVE800230M |
|---|---|
| Netokaal | 14.3 kg |
| Kivi kogus | 20 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | HVE800230M |
|---|---|
| Paigaldusava kõrgus | 2 m |
| Juhtseadme kaabli pikkus (m) | 5 m |
| Ruumi minimaalne ruumala | 7 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 12 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | HVE800230M |
|---|---|
| Võimsustabel | [["8","","",""]] |
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Kaitsmed (400 V 3N~) tk x amprit | 3 x 16 A |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~230V 3~400V 3N~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | HVE800230M |
|---|---|
| EAN | 6417659015363 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 625 mm |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi paksus | 430 mm |
| Brutokaal | 15.4 kg |
| Kartongi kaal | 1 kg |
| Plasti kaal | 0.05 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.