Valik|HWF
Lisavarustus Harvia veefiltrisüsteem M
HWF01M
Harvia HWF on veefiltrilahendus aurugeneraatoritele ja kombineeritud keristele kodus või ettevõtetes kasutamiseks. Nende toodete puhul on soovitatav kasutada filtreerimissüsteeme, kuna filtreerimata kare vesi põhjustab veepaagis ja muudes komponentides lubjastumist, mis lühendab aurugeneraatori või kerise kasutusiga. Harvia HWF-süsteem eemaldab veest peaaegu kogu kaltsiumi, magneesiumi ja muud mineraalid, mitte ainult ei hoia ära kareda vee kahjustusi ja pinnaplekke, vaid eemaldab ka kõik karedast veest põhjustatud lõhnad. Harvia HWF tagab pehme, filtreeritud ja puhta vee. Veefiltrite asendused on saadaval kahes suuruses: M koduseks kasutamiseks ja XL ettevõtetes kasutamiseks.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HWF01M
- STK
- 8266761
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HWF01M |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | HorisontaalseltVertikaalselt |
| Värvus | Valge |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Keskkonnatemperatuur min | 5 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HWF01M |
|---|---|
| Kõrgus | 470 mm |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 155 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HWF01M |
|---|---|
| Netokaal | 4.3 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | HWF01M |
|---|---|
| EAN | 6417659027243 |
| STK | 8266761 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 47101500 |
| Tarne sisu (loetletud) | Ühenduse üleminekuosaPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhendVeefilterVee kareduse testerVeevoolikudVeemõõtur |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 270 mm |
| Pakendi laius | 500 mm |
| Pakendi paksus | 310 mm |
| Brutokaal | 4.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.8 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted