Tarvik|HWS
Veepehmendaja Harvia HWS 1500 UK-versioon
HWS1500UK
Harvia HWS1500 on professionaalseks kasutamiseks mõeldud automaatne veepehmendussüsteem, mis puhastab vett aurugeneraatorite jaoks. Süsteemi on lihtne kasutada ja see tagab pehmendatud ja puhta vee. Veepehmendussüsteemid pikendavad spaa- ja saunakomponentide kasutusiga ning hoiavad ära ka kareda vee põhjustatud hooldusprobleemid. Harvia HWS1500 süsteem eemaldab veest peaaegu kogu kaltsiumi, magneesiumi ja muud mineraalid, mis hoiab ära mitte ainult ära kareda vee kahjustused ja veeplekid, vaid eemaldab ka kõik karedast veest põhjustatud lõhnad.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- HWS1500UK
- Tüübi kood
- HWS1500
- Sertifikaadid
- CE
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | HWS1500UK |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Põrand |
| Värvus | Hall |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Keskkonnatemperatuur min | 5 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | HWS1500UK |
|---|---|
| Kõrgus | 545 mm |
| Laius | 250 mm |
| Sügavus | 430 mm |
Massid
Massid
| Mudel | HWS1500UK |
|---|---|
| Netokaal | 22 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | HWS1500UK |
|---|---|
| EAN | 6417659027199 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 690 mm |
| Pakendi laius | 380 mm |
| Pakendi paksus | 610 mm |
| Brutokaal | 22.6 kg |
| Kartongi kaal | 2.5 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted