Juhtplokk EE-mudel
Juhtseade Infrabox IRB-S
IRB-S
Infrabox on mitmekesine uue põlvkonna digitaalne juhtseade infrapunasaunadele ja nende infrapunaradiaatoritele. Elegantselt väikest, märkamatut ja lihtsat juhtpaneeli on lihtne paigaldada kõikjale, kus soovite seda kasutada. Juhtpaneeli LED-tuled muudavad infrapunasauna juhtimise lihtsaks ja turvaliseks. Peen Infrabox juhtseade võimaldab teil nautida infrapunasauna hetki kõigi meeltega. Juhtseade võimaldab teil määrata infrapunasauna tööaja, rahustava soojuse intensiivsuse ja valgustuse.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- IRB-S
- Tüübi kood
- IRB-S
- STK
- 8266407
- Sertifikaadid
- CE EAC
Uuenduslik reguleerimine
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | IRB-S |
|---|---|
| Kasutajagrupp | MajapidamisedProfessionaalid |
| Väljundvõimsus | 3.6 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse eraldi digitaalse juhtpaneeliga |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Antratsiithall |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 30 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 70 °C |
| Keskkonnatemperatuur min | -10 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 110 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | -25 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 70 °C |
| Juhtpaneeli tüüp | Professional |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Jah |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 230 V 1N~) |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | IRB-S |
|---|---|
| Kõrgus | 195 mm |
| Laius | 131 mm |
| Sügavus | 48 mm |
| Juhtpaneeli laius | 63 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 36 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 104 mm |
Massid
Massid
| Mudel | IRB-S |
|---|---|
| Netokaal | 1.33 kg |
| Juhtpaneeli kaal | 0.13 kg |
| Kontaktorkarbi kaal (ilma eraldi ekraanita´) | 0.84 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | IRB-S |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 230V~ |
Logistika
Logistika
| Mudel | IRB-S |
|---|---|
| EAN | 9120053863016 |
| STK | 8266407 |
| Tollitariifi number EL | 85371098 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 43201542 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi laius | 285 mm |
| Pakendi paksus | 340 mm |
| Brutokaal | 1.84 kg |
| Kartongi kaal | 0.36 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.