Pole saadaval
Elektrikerise kasutusjuhend|KIP
Elektrikerise kasutusjuhend KIP JH30B2401
JH30B2401
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- JH30B2401
- Tüübi kood
- KIP30B
- 2.4 - 3.7 m³
- Sertifikaadid
- UL
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | JH30B2401 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Väljundvõimsus | 3 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Vertikaalselt |
| Värvus | Roostevaba teras |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | JH30B2401 |
|---|---|
| Kõrgus | 600 mm |
| Laius | 410 mm |
| Sügavus | 280 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | JH30B2401 |
|---|---|
| Netokaal | 13.4 kg |
| Kivi kogus | 20 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | JH30B2401 |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid) | 75 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 75 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 178 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 178 mm |
| Ruumi minimaalne ruumala | 2.4 m³ |
| Ruumi maksimaalne ruumala | 3.7 m³ |
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | JH30B2401 |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Kaitse (240 V AC, 1 faas, 60 Hz) tk x amprit | min. 12.5A |
| Toitekaabel (240 V AC, 1 faas, 60 Hz) tk x amprit | 12AWG |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | JH30B2401 |
|---|---|
| EAN | 6417659027397 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhendKruvid |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 700 mm |
| Pakendi laius | 500 mm |
| Pakendi paksus | 370 mm |
| Brutokaal | 16.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.