Elektrikerise kasutusjuhend|KIP
Elektrikerise kasutusjuhend KIP JH45BU1UL
JH45BU1UL
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- JH45BU1UL
- Tüübi kood
- KIP45B
- Sertifikaadid
- UL
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | JH45BU1UL |
|---|---|
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Põhimaterjal: | Teras |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kaugkasutuse lisavõimalused | Ei |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | JH45BU1UL |
|---|---|
| Kõrgus | 599 mm |
| Laius | 409 mm |
| Sügavus | 279 mm |
| Kivide suurused | Ø5–10 cm |
Massid
Massid
| Mudel | JH45BU1UL |
|---|---|
| Netokaal | 13.61 kg |
| Kivi kogus | 19.96 kg |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | JH45BU1UL |
|---|---|
| Ohutuskaugus ees (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid) | 1.91 m |
| Ohutuskaugus külgseinast (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus paremal pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus vasakul pool (süttivad materjalid) | 51 mm |
| Ohutuskaugus (lagi) | 1.07 m |
| Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 76 mm |
| Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 51 mm |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | JH45BU1UL |
|---|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 60 Hz |
| Elektrilise rühma valikud | 240VAC, 1ph, 60Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | JH45BU1UL |
|---|---|
| EAN | 6417659027403 |
| Tollitariifi number EL | 85162999 |
| ETIM | EC001884 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KerisPaigaldusklamberPaigaldus- ja kasutusjuhendKruvid |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 498 mm |
| Pakendi laius | 699 mm |
| Pakendi paksus | 368 mm |
| Brutokaal | 16.69 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.