Elektrikerise kasutusjuhend KIP JH80B2401
JH80B2401
Arvuta oma sauna maht
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
Leia edasimüüja
Artikli number Harvia
JH80B2401
Tüübi kood
Kip80
7.1 - 12 m³
Sertifikaadid
UL
    Tehniline
    Funktsioonid
    MudelJH80B2401
    KasutajagruppMajapidamised
    Väljundvõimsus8 kW
    Juhtimise viisJuhitakse manuaalsete lülititega
    PaigalduskohtSein
    Paigaldamise suundVertikaalselt
    VärvusRoostevaba teras
    Põhimaterjal:Teras
    Hoiukoha temperatuur min0 °C
    Hoiukoha temperatuur max50 °C
    KasutuskeskkondInterjöör – märg ala
    Kaugkasutuse lisavõimalusedEi
    Mõõtmed
    MudelJH80B2401
    Kõrgus600 mm
    Laius410 mm
    Sügavus280 mm
    Kivide suurusedØ5–10 cm
    Massid
    MudelJH80B2401
    Netokaal14.3 kg
    Kivi kogus20 kg
    Kaugused
    MudelJH80B2401
    Ohutuskaugus ees (mittesüttivad materjalid)125 mm
    Ohutuskaugus küljele (mittesüttivad materjalid)125 mm
    Ohutuskaugus (põrand 3 faasi) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk)178 mm
    Ohutuskaugus (põrand 1 faas) (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk)178 mm
    minimaalne kõrgus kokkupanekuks2 m
    Ruumi minimaalne ruumala7.1 m³
    Ruumi maksimaalne ruumala12 m³
    Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk)2 m
    Elektriline
    MudelJH80B2401
    Võimsustabel[["8","","",""]]
    IP-klass (näiteks: IPX4)IPX4
    Elektriline sagedus60 Hz
    Kaitse (240 V AC, 1 faas, 60 Hz) tk x ampritmin. 33,4A / 2 group: min. 22,3 A
    Toitekaabel (240 V AC, 1 faas, 60 Hz) tk x amprit8AWG
    Elektrilise rühma valikud240VAC, 1ph, 60Hz