| Mudel | PRO-B3 |
|---|
| Kasutajagrupp | MajapidamisedProfessionaalid |
| Väljundvõimsus | 10.5 kW |
| Juhtimise viis | Juhitakse manuaalsete lülititega |
| Paigalduskoht | Sein |
| Paigaldamise suund | Horisontaalselt |
| Värvus | Valge/antratsiithall |
| Põhimaterjal: | Plast |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, min | 30 °C |
| Temperatuuri reguleerimisvahemik ˚C, max | 110 °C |
| Keskkonnatemperatuur min | -10 °C |
| Keskkonnatemperatuur max | 40 °C |
| Hoiukoha temperatuur min | -25 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 70 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv ala |
| Mudel | PRO-B3 |
|---|
| Kõrgus | 307 mm |
| Laius | 175 mm |
| Sügavus | 57 mm |
| Juhtpaneeli laius | 175 mm |
| Juhtpaneeli paksus | 307 mm |
| Juhtpaneeli kõrgus | 57 mm |
| Mudel | PRO-B3 |
|---|
| Netokaal | 1.42 kg |
| Juhtpaneeli kaal | 0.97 kg |
| Mudel | PRO-B3 |
|---|
| IP-klass (näiteks: IPX4) | IPX4 |
| Elektriline sagedus | 50 Hz |
| Toitekaabel (400 V 3N~) mm2 | 5 x 2.5 mm2 |
| Maksimaalne ühenduse võimsus valgustuse jaoks | 100 W |
| Elektrilise rühma valikud | 400V 3N~ |
| Mudel | PRO-B3 |
|---|
| EAN | 9120053860718 |
| STK | 8264871 |
| Tollitariifi number EL | 85371098 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | KartongKilekott |
| Pakendi kõrgus | 117 mm |
| Pakendi laius | 290 mm |
| Pakendi paksus | 340 mm |
| Brutokaal | 1.78 kg |
| Kartongi kaal | 0.36 kg |
| Plasti kaal | 0 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.