Siseruumidesse paigaldatavad saunakabiinid|Variant
Saunakabiin Harvia Variant 1150x1150
S1212
Harvia Variant sauna põhiplaneering on avar ja võimaldab luua erinevaid paigutusi. Variant saun on ka Harvia saunadisainidest kõige paindlikum: seina- ja laepaneelide jaoks on neli võimalust (kuusk, haab, lepp ja kuumtöödeldud haab) ning saate ise valida aknaid ja uste tooni. Variant sauna sisekujundust saab valida Harvia kolme stiilse võimaluse hulgast: Formula, Exclusive või Exclusive Air. Variant saun on täielikult soojustatud ja tänu sellele väga energiasäästlik. Otsalaudade metallist nurgadetailid annavad saunale omanäolise ilme. Harvia Variant saun pakub algse Soome sauna hubast ja lõõgastavat atmosfääri. Saunalava ja interjöör on disainitud ergonoomiliselt ja Soome saunatraditsioone järgides. Kvaliteetne saunalava ja mahe valgus kindlustavad meeldiva saunaelamuse.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- S1212
Sauna kujundus eritellimisel
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | S1212 |
|---|---|
| Põhimaterjal: | Puit |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv alaInterjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | S1212 |
|---|---|
| Kõrgus | 2.04 m |
| Laius | 1.15 m |
| Sügavus | 1.15 m |
| Kalkuleeritud sauna ruumala | 3.48 m³ |
Kaugused
Kaugused
| Mudel | S1212 |
|---|---|
| Ruumi minimaalne kõrgus (sõltub ühendustest ja seega ka väljundist, täht/kolmnurk) | 2 m |
Logistika
Logistika
| Mudel | S1212 |
|---|---|
| EAN | 6417659029322 |
| Tollitariifi number EL | 94061000 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 620 mm |
| Pakendi laius | 1.17 m |
| Pakendi paksus | 730 mm |
| Brutokaal | 240 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.