Lisavarustus – Ämbrid, kulbid ja komplektid
Saunatarvik Harvia ämber 7 l valgustusega
SAC10101
Harvia valgustusega saunaämber on kaasaegne ja stiilne viis kaunistada ja valgustada oma sauna ning tagada piisav valgustus seal, kus vaja. Valgustatud ämbri saab stiilselt saunalava sisse süvistada või kasutada valgusallikana saunalaval. Ämbri põhja küljes paiknevad LED-lambid heidavad ämbrile ühtlast valgust ja valgustavad ka ümbrust. Parimaks valguse levikuks on ämber valmistatud optilisest plastikust. Täitmiseks ja puhastamiseks saab ämbri aluselt välja tõsta. Kuna alus on omaette detail, on valgusallika elektrilised komponendid hästi kaitstud. Ka väikesed asjad võivad luua teie saunas suurejoonelise atmosfääri.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAC10101
- STK
- 8261271
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAC10101 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Valge |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SAC10101 |
|---|---|
| Kõrgus | 217 mm |
| Laius | 295 mm |
| Sügavus | 295 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SAC10101 |
|---|---|
| Netokaal | 2.7 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAC10101 |
|---|---|
| EAN | 6410082612710 |
| STK | 8261271 |
| Tollitariifi number EL | 44219999 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 330 mm |
| Pakendi laius | 330 mm |
| Pakendi paksus | 270 mm |
| Brutokaal | 3.2 kg |
| Kartongi kaal | 0.85 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine