Lisavarustus – Aroomid
Saunatarvik Harvia saunaaroom kask 400 ml
SAC25022
Harvia kasearoom on pudelisse villitud kombinatsioon suvisest saunameeleolust ja kasemetsast. Aroom elavdab saunaelamust rohelise ja sensuaalse aromaatse atmosfääriga. See aroom võimaldab saunas värsket kaselõhna aastaringselt nautida. Segage kibu vette oma unistusi täitvat aroomi. Sulgege silmad. Laske soojusel ja saunas levival lõhnal end ümbritseda.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAC25022
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAC25022 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SAC25022 |
|---|---|
| Kõrgus | 200 mm |
| Laius | 55 mm |
| Sügavus | 55 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SAC25022 |
|---|---|
| Netokaal | 0.45 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAC25022 |
|---|---|
| EAN | 6417659030489 |
| Tollitariifi number EL | 33019090 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi paksus | 55 mm |
| Brutokaal | 0.45 kg |
| Müügipartii 2 Pakkematerjalid | [cardboard] |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 180 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 240 mm |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 5.28 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 422.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted