Lisavarustus – Aroomid
Saunatarvik Harvia saunaaroom mänd 400 ml
SAC25023
Männiaroom viib saunalise põhjamaise männimetsa keskele. Aroom annab edasi parimat suvise männimetsaga seonduvat – rikkalikke lõhnu, pingevaba keskkonda ja vaikust. Lisage leilivette Harvia männiaroomi ning nautige lõõgastavat ja rahustavat männimetsa atmosfääri kodusaunas. Segage kibu vette oma unistusi täitvat aroomi. Sulgege silmad. Laske soojusel ja saunas levival lõhnal end ümbritseda.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAC25023
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAC25023 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SAC25023 |
|---|---|
| Kõrgus | 200 mm |
| Laius | 55 mm |
| Sügavus | 55 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SAC25023 |
|---|---|
| Netokaal | 0.45 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAC25023 |
|---|---|
| EAN | 6417659030496 |
| Tollitariifi number EL | 33019090 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 200 mm |
| Pakendi laius | 55 mm |
| Pakendi paksus | 55 mm |
| Brutokaal | 0.45 kg |
| Müügipartii 2 Pakkematerjalid | [cardboard] |
| Müügipartii 2 Pakendi kõrgus | 220 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi laius | 180 mm |
| Müügipartii 2 Pakendi paksus | 240 mm |
| Müügipartii 3 Pakendi kõrgus | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi laius | 1 m |
| Müügipartii 3 Pakendi paksus | 1 m |
| Müügipartii 2 Brutokaal | 5.28 kg |
| Müügipartii 3 Brutokaal | 422.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted