Pole saadaval
Lisavarustus – Sisekujundus
Saunatarvik Harvia saunahoolduskomplekt
SAC80100
Saunavihta nimetatakse soome keeles vasta või vihta. Nimetage seda, kuidas soovite, kuid saun ilma ehtsa kasevihata on nagu saunakivide kütmine ilma veeta. Avage pakend ja nuusutage traditsioonilise kase lummavat lõhna. Leotage saunavihta kuumas vees umbes 30 minutit. Alustage vihtlemist nii, nagu teile sobib. Kaselehed sisaldavad seebilaadset saponiini, mis puhastab teie nahka õrnalt. Viskamine kiirendab ka vereringet ja aitab vabaneda isegi väikestest valudest. Samuti meenutab kaselehtede lõhn suve ja Soome jaanisauna, pakkudes naudingut ka teie meelele. Harvia saunaviht on ka väga hea kingiidee.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAC80100
- Toote olelusringi staadium
- Lõpetatud
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAC80100 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
Massid
Massid
| Mudel | SAC80100 |
|---|---|
| Netokaal | 0.2 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAC80100 |
|---|---|
| EAN | 6417659013000 |
| Tollitariifi number EL | 44219999 |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 490 mm |
| Pakendi laius | 50 mm |
| Pakendi paksus | 70 mm |
| Brutokaal | 0.3 kg |
| Kartongi kaal | 0.02 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.