Lisavarustus – Tekstiilid
Lisavarustus – Tekstiilid SAC80403
SAC80403
Harvia Let's sauna rätik mõõtmetega 90 x 170 cm on tavalisest rätikust märksa suurem ning loodud selleks, et hoida sind mugavalt kogu saunakogemuse vältel. "Let's sauna." kiri on jacquard-tehnikas otse kangasse kootud, luues käegakatsutava, tooni-toonilt mustri, mis annab tootele peene käsitöölise viimistluse. Valmistatud EL-is kvaliteetsest frotee-puuvillast — pehme, imav ja pikaealiseks kasutamiseks mõeldud.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAC80403
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAC80403 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Valge |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SAC80403 |
|---|---|
| Kõrgus | 900 mm |
| Laius | 1.7 m |
| Sügavus | 4 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SAC80403 |
|---|---|
| Netokaal | 0.56 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAC80403 |
|---|---|
| EAN | 6417659044738 |
| Tollitariifi number EL | 6417659044738 |
| Tarne sisu (loetletud) | Tekstiil |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kilekott |
| Pakendi kõrgus | 620 mm |
| Pakendi laius | 310 mm |
| Pakendi paksus | 400 mm |
| Brutokaal | 0.58 kg |
| Müügipartii 2 Pakkematerjalid | [cardboard] |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.