Lisavarustus – Heli
Kõlar Harvia FR16WP, valge
SACK08016
Harvia saunakõlarid täiendavad saunamõnu, sest on tõestatud, et meeldiv muusika mõjub lõõgastavalt – eriti lemmikmuusika, olgu selleks siis klassika, pop, räpp või meditatiivne merelainete loksumine. Kõik on väga lihtne: ühendage Harvia saunakõlarid oma muusikaseadmega ja nautige saunalaval oma lemmikmuusikat. NB! Enne laudise paigaldamist paigaldage juhtmestik. Valida saab ka valge, täielikult veekindla kõlari, mille võib paigaldada isegi duširuumi. Valikusse kuulub ka roostevabast terasest harjatud viimistlusega kõlar, mis sobib nähtavale kohale sauna seinal. Mõlema kõlari helikvaliteet on muljetavaldav.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SACK08016
- STK
- 7910088
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SACK08016 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Valge |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SACK08016 |
|---|---|
| Kõrgus | 195 mm |
| Laius | 85 mm |
| Sügavus | 20 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SACK08016 |
|---|---|
| Netokaal | 0.4 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SACK08016 |
|---|---|
| EAN | 4007540021164 |
| STK | 7910088 |
| Tollitariifi number EL | 85182100 |
| ETIM | EC000652 |
| UNSPSC | 52161512 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 195 mm |
| Pakendi laius | 85 mm |
| Pakendi paksus | 200 mm |
| Brutokaal | 0.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted