Komponent
Saunatarvik Harvia alumiiniumteip 50 mm x 50 m
SAS10002
Harvia SAS10002 on kvaliteetne alumiiniumteip laiusega 50 mm. Alumiiniumteip on asendamatu abivahend teie leiliruumi soojusisolatsiooni parandamisel. Selle abil liimite ja ühendate tõhusalt kõik soojusisolatsiooni vuugid ja augud, luues optimaalsed tingimused leiliruumi kiireks soojenemiseks ja selle pikaajaliseks kasutamiseks.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAS10002
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAS10002 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SAS10002 |
|---|---|
| Laius | 50 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SAS10002 |
|---|---|
| Netokaal | 0.4 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAS10002 |
|---|---|
| EAN | 5017374177332 |
| Tollitariifi number EL | 44219999 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi laius | 50 mm |
| Pakendi paksus | 125 mm |
| Brutokaal | 0.4 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.