Lisavarustus – Valgustus
Saunatarvik Harvia lambivari Lux, nurgamudel
SAS21103
Harvia saunavalgusti ja lambivarjud täidavad teie sauna meeldiva pehme valgusega, mis täiendab sauna harmoonilist atmosfääri. Lihtne, klassikaline saunavalgusti ja puitvarju stiil sobivad suurepäraselt enamiku saunade sisustusstiiliga. Lampi on lihtne paigaldada ja meeldiv vaadata.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAS21103
- STK
- 8261018
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAS21103 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Paigalduskoht | Sein |
| Värvus | Pruun |
| Põhimaterjal: | Kuusk |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – kuiv alaInterjöör – märg ala |
Massid
Massid
| Mudel | SAS21103 |
|---|---|
| Netokaal | 1 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAS21103 |
|---|---|
| EAN | 6417659004619 |
| STK | 8261018 |
| Tollitariifi number EL | 44219999 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 370 mm |
| Pakendi laius | 300 mm |
| Pakendi paksus | 85 mm |
| Brutokaal | 1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.