Lisavarustus – Sisekujundus
Saunatarvik Harvia ventilatsiooni luuk
SAS24200
Harvia ventilatsiooniklapi ja resti kombinatsioon on mugav ja funktsionaalne lahendus sauna ventilatsiooniava jaoks. Boonusena lisab see süsteem ka teie sauna sisekujundusele stiilse nüansi. Klapp ja rest on valmistatud vastupidavast puidust ja vineerist, mis on väga vastupidav sauna kuumuse ja niiskuse põhjustatud paindumisele.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAS24200
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAS24200 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Põhimaterjal: | Kuusk |
Massid
Massid
| Mudel | SAS24200 |
|---|---|
| Netokaal | 0.2 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAS24200 |
|---|---|
| EAN | 6417659004688 |
| Tollitariifi number EL | 44219999 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 20 mm |
| Pakendi laius | 130 mm |
| Pakendi paksus | 370 mm |
| Brutokaal | 0.3 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.