Lisavarustus – Sisekujundus
Saunatarvik Harvia ventilatsioonirest
SAS24300
Harvia ventilatsiooniluugi ja resti kombinatsioon on mugav ja funktsionaalne lahendus sauna ventilatsiooniava jaoks. Boonusena lisab see süsteem ka teie sauna sisekujundusele stiilse nüansi. Luuk ja rest on valmistatud vastupidavast puidust ja vineerist, mis on väga vastupidav sauna kuumuse ja niiskuse põhjustatud paindumisele.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SAS24300
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SAS24300 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Põhimaterjal: | Kuusk |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SAS24300 |
|---|---|
| Kõrgus | 170 mm |
| Laius | 213 mm |
| Sügavus | 18 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SAS24300 |
|---|---|
| Netokaal | 0.1 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SAS24300 |
|---|---|
| EAN | 6417659004695 |
| Tollitariifi number EL | 44219999 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi laius | 175 mm |
| Pakendi paksus | 210 mm |
| Brutokaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.