Elektrikerise lisavarustus|Legend
Kerisekaitse Harvia Legend 850 mm kuumtöödeldud kask
SASPO240
Harvia Legend kerisekaitse paigaldatakse ümber käsitsi valmistatud Harvia Legend küttekeha, et muuta sauna kasutamine ohutumaks. Kuumtöödeldud kasepuust valmistatud piire paigaldatakse otse kerise külge, muutes selle äärmiselt vastupidavaks. Paigaldamise viise on mitmeid. Võimalik on lisada tasandeid ja muuta kerise veelgi imposantsemaks, paigaldades mitu reelingut üksteise peale. Paigaldage oma Legendi ümber tugev kerisekaitse ja nautige rahus luksuslikku saunaelamust. Teadmiseks: turvareelingud sobivad ka Legendi puuküttega keristega. Harvia meistrid soovivad teile meeldejäävaid ja turvalisi saunaelamusi!
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SASPO240
- STK
- 8261220
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SASPO240 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SASPO240 |
|---|---|
| Kõrgus | 160 mm |
| Laius | 850 mm |
| Sügavus | 850 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SASPO240 |
|---|---|
| Netokaal | 5 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SASPO240 |
|---|---|
| EAN | 6410082612208 |
| STK | 8261220 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisekaitsed |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi paksus | 335 mm |
| Brutokaal | 5.5 kg |
| Kartongi kaal | 0.5 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted