Elektrikerise lisavarustus|Legend
Kerisekaitse Harvia Kivi 780 mm kuumtöödeldud kask
SASPO241
Harvia Legend turvareeling on mõeldud paigaldamiseks ümber käsitööna valmistatud Harvia Legend kerise, et suurendada saunaskäigu ohutust. Kuumtöödeldud kasepuust valmistatud turvareelingud paigaldatakse otse kerise külge, muutes selle kompromissitult vastupidavaks. Paigaldamine on paindlik: te saate lisada tasandeid ja muuta kerise veelgi muljet avaldavamaks, paigaldades mitu reelingut üksteise peale. Paigaldage oma Legendi ümber tugev turvareeling ja nautige rahus luksuslikku saunaelamust. Teadmiseks: turvareelingud sobivad kokku ka Legendi puuküttega keristega. Harvia sepameistrid soovivad teile meeldejäävaid ja turvalisi saunaelamusi.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SASPO241
- STK
- 8261221
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SASPO241 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SASPO241 |
|---|---|
| Kõrgus | 80 mm |
| Laius | 780 mm |
| Sügavus | 780 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SASPO241 |
|---|---|
| Netokaal | 4.9 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SASPO241 |
|---|---|
| EAN | 6410082612215 |
| STK | 8261221 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisekaitsed |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 160 mm |
| Pakendi laius | 600 mm |
| Pakendi paksus | 335 mm |
| Brutokaal | 5.4 kg |
| Kartongi kaal | 0.5 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Toote asendamine
Teid võib huvitada ka
Ühilduvad tooted