Elektrikerise lisavarustus|Legend
Varuosa Harvia lisakinnitused Legend kerisekaitse jaoks
SASPO242
Saate varustada oma käsitööna valmistatud Legendi kerise kahetasandilise kerisekaitsega, kui kasutate SASPO242 lisakinnitusi. Kahetasandiline paigaldus muudab sauna veelgi muljetavaldavamaks. Paigaldage oma Legendi ümber tugev kaitsepiire ja nautige rahus luksuslikku saunaelamust. Teadmiseks: kerisekaitsed sobivad kokku ka puuküttega Legendi keristega.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SASPO242
- STK
- 8261228
- Sertifikaadid
- EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SASPO242 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Professionaalid |
| Hoiukoha temperatuur min | 0 °C |
| Hoiukoha temperatuur max | 50 °C |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Mitte ühtegi |
Massid
Massid
| Mudel | SASPO242 |
|---|---|
| Netokaal | 0.8 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SASPO242 |
|---|---|
| EAN | 6417659016308 |
| STK | 8261228 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKerisekaitsed |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 60 mm |
| Pakendi laius | 210 mm |
| Pakendi paksus | 80 mm |
| Brutokaal | 0.9 kg |
| Kartongi kaal | 0.05 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.