Välisaun|Legend
Harvia Legendi riietusruum
SHL3498
Harvia Legend saun on saadaval riietusruumiga või ilma. Harvia Legendi riietusruum on valmistatud samast materjalist, mis Legend saun, ja see sobib saunaga ideaalselt. Riietusruumiga moodulil on neli seina ja seda saab osta eraldi ilma saunata või koos saunaga. Legendi riietusruumi saab paigaldada ka tagantjärgi.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SHL3498
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SHL3498 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Välistingimustesse |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SHL3498 |
|---|---|
| Kõrgus | 2.55 m |
| Laius | 1.53 m |
| Sügavus | 2.3 m |
Massid
Massid
| Mudel | SHL3498 |
|---|---|
| Netokaal | 900 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SHL3498 |
|---|---|
| EAN | 6430036755621 |
| Tollitariifi number EL | 94061000 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 2.55 m |
| Pakendi laius | 1.53 m |
| Pakendi paksus | 2.3 m |
| Brutokaal | 900 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.