Välisaun|Legend
Harvia
SHL3506
Harvia Legend saun austab vanu Soome traditsioone ja sisaldab kõiki elemente, mis muudavad sauna ja saunaskäimise lõõgastavaks ja maagiliseks kogemuseks. Harvia Legend sauna tumedad siseruumid loovad hubase atmosfääri, kus tahate nautida vaikust, samal ajal, kui pehme leil toidab nahka. Suurejooneline panoraamaken pakub lõputuid võimalusi nautida saunaskäigu ajal maastikku. Sauna on projekteerinud puusepp Mika Pitkänen ja see esindab kõrget käsitöö kvaliteeti. Saun tuleb valmis kohapealse moodulina, elektriliitumistega plug-and-play. Legend saun sisaldab eelpaigaldatud, meeleolukaid LED-valgusteid ja tõstetavaid pinke, mis teeb sauna puhastamise lihtsaks. Harvia Legend saun on soojusisolatsiooniga, mistõttu on saun energiatõhus ja sobib ka külmematesse piirkondadesse. Soojusisolatsioon kiirendab ka soojenemist ja suurendab sauna soojapidavust. Selle ilusa sauna juurde kuulub luksuslik Harvia Legend 240 keris. Saadaval paremakäeline versioon SHL3506 (nagu piltidel näha) ja vasakukäeline versioon SHL3506L.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SHL3506
- Sertifikaadid
- CE BImSchV 2 EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SHL3506 |
|---|---|
| Kasutajagrupp | Majapidamised |
| Värvus | Must |
| Kasutuskeskkond | Välistingimustesse |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SHL3506 |
|---|---|
| Kõrgus | 2.55 m |
| Laius | 2.25 m |
| Sügavus | 2.3 m |
| Kalkuleeritud sauna ruumala | 12 m³ |
Massid
Massid
| Mudel | SHL3506 |
|---|---|
| Netokaal | 1400 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SHL3506 |
|---|---|
| EAN | 6430036755683 |
| Tollitariifi number EL | 94061000 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 2.55 m |
| Pakendi laius | 2.25 m |
| Pakendi paksus | 2.55 m |
| Brutokaal | 1400 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.