Varuosad
Varuosa: Harvia Ashpan M, Pro, GF
SP682
Harvia tuhakasti originaalvaruosa spare Harvia puuküttega keristele, näiteks Harvia Pro 20 või M3. Värv: must. Tuhakast ühildub näiteks järgmiste mudelitega: Harvia M-seeria (M1/M2/M3)Harvia Pro-seera (PRO20 /PRO26/PRO36) Värv: must.Legend 150, Legend 240Legend 240 GreenFlameHarvia 16, Harvia 22, Harvia 28Harvia 22 RS, Harvia 22 LSHarvia Linear 16, Harvia Linear 22, Harvia Linear 28Harvia Linear 22 RS, Harvia Linear 22 LSHarvia 22 GreenFlameHarvia 22 RS GreenFlame, Harvia 22 LS GreenFlameHarvia Linear 22 GreenFlameHarvia Linear 22 RS GreenFlam, Harvia Linear 22 LS GreenFlameEi ühildu mudelitega DUO või SL.
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SP682
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SP682 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SP682 |
|---|---|
| Kõrgus | 107 mm |
| Laius | 227 mm |
| Sügavus | 405 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SP682 |
|---|---|
| Netokaal | 1.18 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SP682 |
|---|---|
| EAN | 6417659038645 |
| Tollitariifi number EL | 73219000 |
| ETIM | EC002307 |
| Tarne sisu (loetletud) | Tuhakast |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 125 mm |
| Pakendi laius | 465 mm |
| Pakendi paksus | 245 mm |
| Brutokaal | 1.46 kg |
| Kartongi kaal | 0.28 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.