Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 2260 W 230 V
SPZCU-823
Elektrikerise takistus ühildub järgmiste Harvia toodetega. Kerise mudel ja kerises olevate takistite arv (vaadake kerise kasutusjuhendist kerise muid takisteid, kui need on olemas): Harvia Virta HL70, 3 tk Harvia Virta Combi HL70S/A, 3 x Harvia Virta Pro HL135, 6 x Harvia Virta Pro HL160, 3 x Harvia Virta Pro HL135, 3 x Harvia Virta Pro Combi HL135S/A, 6 tk Harvia Virta Pro Combi HL160S/A, 3 tk Harvia Modulo MD135/G/GR/GL/C/H, 6 tk Harvia Modulo Combi MD135SA/GSA, 6 tk Harvia Modulo MD160/G/GR/GL/C/H, 3 tk Harvia Modulo Combi MD160SA/GSA, 3 tk Harvia Modulo Combi MD160SA/GSA, 3 tk Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZCU-823
- STK
- 8264620
Tehniline
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZCU-823 |
|---|---|
| Kõrgus | 520 mm |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZCU-823 |
|---|---|
| Netokaal | 0.76 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZCU-823 |
|---|---|
| EAN | 6417659039345 |
| STK | 8264620 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Brutokaal | 0.77 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.