Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 3000 W / 230 V
SPZCU-830
Harvia elektrikerise takisti originaalvaruosa ühildub järgmiste toodete kõige levinumate mudelitega: Harvia Virta HL90, 3 tk (ZCU-830) Harvia Virta Combi HL90S/A, 3 tk (ZCU-830) Harvia Virta Pro HL160, 3 tk (ZCU-830) Harvia Virta Pro Combi HL160S/A, 3 tk (ZCU-830) Harvia Modulo MD160/G/GR/GL/C/H, 3 tk (ZCU-830) Harvia Modulo Combi MD160SA/GSA, 3 tk (ZCU-830) Harvia Modulo MD180/G/GR/GL/C/H, 6 tk (ZCU-830) Harvia Modulo Combi MD180SA/GSA, 6 tk (ZCU-830). Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZCU-830
- STK
- 8264621
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZCU-830 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZCU-830 |
|---|---|
| Kõrgus | 527 mm |
| Laius | 220 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZCU-830 |
|---|---|
| Netokaal | 0.92 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZCU-830 |
|---|---|
| EAN | 6417659036818 |
| STK | 8264621 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Brutokaal | 0.92 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.