Varuosad
Varuosa Harvia kütteelement 2000 W / 230 V
SPZH-104
Aurusti takistus on ühilduv järgmiste Harvia aurukeristega. Kerise mudel ja kõnealuse kerise aurustuselemendi number (kontrollige kõigi teiste keriste ühilduvust kasutusjuhendist): Harvia Topclass Combi KV50SE/A, 1 x Harvia Topclass Combi KV60SE/A, 1 x Harvia Topclass Combi KV80SE/A, 1 x Harvia Topclass Combi KV90SE/A, 1 x Harvia Virta Combi HL70S/A, 1 x Harvia Virta Combi HL90S/A, 1 x Harvia Virta Combi HL110S/A, 1 x Harvia Virta Combi HL110S/A, 1 x Harvia Virta Combi tk Harvia Virta Pro Combi HL135SA, 2 tk Harvia Virta Pro Combi HL160SA, 2 tk Harvia Virta Pro Combi HL160SA, 2 tk Harvia Virta Pro Combi HL220SA, 2 x Harvia Senator Combi T7C/A, 1 x Harvia Senator Combi T3C/A, 1 x Harvia Club Combi K11GS, 1 x Harvia Club Combi K13,5GS, 1 tk Harvia Club Combi K15GS, 1 tk Harvia aurusti SS20/A, 1 tk
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZH-104
- STK
- 8264637
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZH-104 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZH-104 |
|---|---|
| Kõrgus | 140 mm |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 250 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZH-104 |
|---|---|
| Netokaal | 0.44 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZH-104 |
|---|---|
| EAN | 6417659039413 |
| STK | 8264637 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi laius | 270 mm |
| Pakendi paksus | 60 mm |
| Brutokaal | 0.52 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted