Varuosad|Kivi
Varuosa: Harvia kütteelement 2300 W / 230 V
SPZRH-247
Kivi elektrikerise Harvia originaalvaruosa ühildub järgmiste toodete kõige levinumate mudelitega: Harvia Kivi PI70, 3 tk (ZRH-247) Harvia Kivi PI70E, 3 tk (ZRH-247) Harvia Kivi Finland Edition PIL70, 3 tk (ZRH-247). Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takisti tarnitakse koos kinnitusdetailide ja tihenditega Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZRH-247
- STK
- 8264732
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZRH-247 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZRH-247 |
|---|---|
| Kõrgus | 980 mm |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 100 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZRH-247 |
|---|---|
| Netokaal | 0.95 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZRH-247 |
|---|---|
| EAN | 6417659036993 |
| STK | 8264732 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kilekott |
| Pakendi kõrgus | 100 mm |
| Pakendi laius | 205 mm |
| Pakendi paksus | 1.15 m |
| Brutokaal | 0.98 kg |
| Plasti kaal | 0.03 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.