Varuosad|Kivi
Varuosa: Harvia kütteelement 3000 W / 230 V, keris Kivi
SPZRH-249
Kivi elektrikerise Harvia originaalvaruosa ühildub järgmiste toodete kõige levinumate mudelitega: Harvia Kivi PI90, 3 tk (ZRH-249) Harvia Kivi PI90, 3 tk (ZRH-249) Harvia Kivi Finland Edition PIL90, 3 tk (ZRH-249). Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZRH-249
- STK
- 8264749
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZRH-249 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZRH-249 |
|---|---|
| Kõrgus | 90 mm |
| Laius | 60 mm |
| Sügavus | 990 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZRH-249 |
|---|---|
| Netokaal | 0.94 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZRH-249 |
|---|---|
| EAN | 6417659037006 |
| STK | 8264749 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kilekott |
| Pakendi kõrgus | 120 mm |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi paksus | 1.05 m |
| Brutokaal | 0.98 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.