Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 2260 W 230 V
SPZRH-720
Harvia elektrikeriste takisti originaalvaruosa. Sisaldab kinnitusvahendeid ja tihendeid. Soovitatav on alati vahetada välja kõik elektrikerise kütteelemendid. Ühildub järgmiste kõige levinumate mudelitega: Harvia Figaro FG70/E 3 tk, Harvia Classic Quatro QR70 3 tk, Harvia Cilindro PC70/E/EE 3 tk, Harvia Cilindro PC70H/E /EE 3 tk, Harvia Cilindro PC70F, 3 tk. Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt https://spareparts.harvia.com
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZRH-720
- STK
- 8264644
- Sertifikaadid
- CE EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZRH-720 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZRH-720 |
|---|---|
| Kõrgus | 690 mm |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZRH-720 |
|---|---|
| Netokaal | 0.75 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | SPZRH-720 |
|---|---|
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZRH-720 |
|---|---|
| EAN | 6417659037013 |
| STK | 8264644 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi paksus | 770 mm |
| Brutokaal | 0.95 kg |
| Kartongi kaal | 0.19 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.