Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 1500 W 230 V
SPZSB-224
Harvia elektrikerise takisti originaalvaruosa ühildub järgmiste kõige levinumate mudelitega: Harvia Vega BC45, 3 tk (ZSB-224) Harvia Vega BC45E, 3 tk (ZSB-224). Vaadake toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSB-224
- STK
- 8264648
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSB-224 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSB-224 |
|---|---|
| Kõrgus | 360 mm |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSB-224 |
|---|---|
| Netokaal | 0.45 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSB-224 |
|---|---|
| EAN | 6417659037020 |
| STK | 8264648 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 470 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi paksus | 25 mm |
| Brutokaal | 0.57 kg |
| Kartongi kaal | 0.13 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.