- Artikli number Harvia
- SPZSB-461
- STK
- 8264760
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
Mõõtmed
Mõõtmed
Massid
Massid
Logistika
Logistika
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Varuosad|Vega Pro
SPZSB-461
Harvia Vega originaalvaruosa elektrikeristele. Soovitatav on alati vahetada välja kõik elektrikerise kütteelemendid. Ühildub kõige levinumate Harvia Vega Pro BC135 (3 tk/6 takistit) mudelitega Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt https://spareparts.harvia.com
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
Funktsioonid
| Mudel | SPZSB-461 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
| Mudel | SPZSB-461 |
|---|---|
| Kõrgus | 25 mm |
| Laius | 320 mm |
| Sügavus | 360 mm |
Massid
| Mudel | SPZSB-461 |
|---|---|
| Netokaal | 0.56 kg |
Logistika
| Mudel | SPZSB-461 |
|---|---|
| EAN | 6417659039857 |
| STK | 8264760 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 21 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi paksus | 360 mm |
| Brutokaal | 0.56 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.