Varuosad|Cilindro
Varuosa: Harvia kütteelement 2200 W 230 V
SPZSC-022
Harvia elektrikerise takisti originaalvaruosa ühildub järgmiste toodete kõige levinumate mudelitega: Harvia Cilindro PC66/E, 3 tk (ZSC-022) Harvia Cilindro Pro PC100E/135E, 6 tk (ZSC-022) Harvia Cilindro Pro PC165E/200E, 9 tk (ZSC-022) Harvia Modulo MDA1654/G/GL/GR/C, 9 tk (ZSC-022). Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Märkus! Paigaldamisel veenduge, et takisti ei väänduks pingutamisel valesse asendisse. Takisti peab pärast paigaldamist olema oma loomulikus asendis. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSC-022
- STK
- 8264653
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSC-022 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSC-022 |
|---|---|
| Kõrgus | 24 mm |
| Laius | 100 mm |
| Sügavus | 1.15 m |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSC-022 |
|---|---|
| Netokaal | 0.99 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSC-022 |
|---|---|
| EAN | 6417659036825 |
| STK | 8264653 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kilekott |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi paksus | 1.15 m |
| Brutokaal | 1.06 kg |
| Plasti kaal | 0.03 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted