Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 3600 W 230 V
SPZSC-360
Harvia elektrikerise takisti originaalvaruosa ühildub järgmiste toodete kõige levinumate mudelitega: Harvia Unio HNK360/E/EE, 1 tk (ZSC-360), Cilindro PC110/PC110E/PC110XE/PC110XW, Legend PO110E/PO110XE/PO110XW. Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSC-360
- STK
- 8264654
- Sertifikaadid
- EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSC-360 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSC-360 |
|---|---|
| Kõrgus | 21 mm |
| Laius | 160 mm |
| Sügavus | 800 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSC-360 |
|---|---|
| Netokaal | 1.01 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | SPZSC-360 |
|---|---|
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSC-360 |
|---|---|
| EAN | 6417659036917 |
| STK | 8264654 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kilekott |
| Pakendi kõrgus | 21 mm |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi paksus | 860 mm |
| Brutokaal | 1.04 kg |
| Plasti kaal | 0.02 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.