Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 3000 W 230 V
SPZSE-259
Harvia elektrikeriste takisti originaalvaruosa. Sisaldab kinnitusvahendeid ja tihendeid. Soovitatav on alati vahetada välja kõik elektrikerise kütteelemendid. Ühildub järgmiste kõige levinumate mudelitega: Ühildub näiteks järgmiste keristega: Harvia Fuga FU90/FU90E 9 kW, Harvia Figaro FG90/FG90E 9 kW, Harvia Cilindro PC90/PC90E/PC90EE/PC90XE/PC90XW 9 kW, Harvia Glow TRT90/TRT90E/TRT90XE/TRT90XW 9 kW, Harvia Glow Corner TRC90/TRC90E/TRC90XE/TRC90XW 9 kW. Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt http://spareparts.harvia.com
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSE-259
- STK
- 8264655
- Sertifikaadid
- EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSE-259 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSE-259 |
|---|---|
| Kõrgus | 690 mm |
| Laius | 165 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSE-259 |
|---|---|
| Netokaal | 0.88 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSE-259 |
|---|---|
| EAN | 6417659037075 |
| STK | 8264655 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 30 mm |
| Pakendi laius | 200 mm |
| Pakendi paksus | 770 mm |
| Brutokaal | 1.09 kg |
| Kartongi kaal | 0.19 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.