Varuosad|Forte
Varuosa: Harvia tihend AF/AFB
SPZSF-230
Harvia Forte elektrikerise kaane originaaltihend. Ühildub mudelitega Forte AF ja AFB. Tihendi vahetamine: avage kate. Eemaldage kruvi seestpoolt kaane keskosast. Eemaldage ketas. Plaat on varustatud isolatsiooniga. Eemaldage kahjustatud tihend ja paigaldage uus. Veenduge, et isolatsioon on korras ja samas järjekorras. Kontrollige, et tihend oleks ühtlaselt paigaldatud. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSF-230
- STK
- 8264656
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSF-230 |
|---|---|
| Paigalduskoht | Muud |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSF-230 |
|---|---|
| Kõrgus | 4 mm |
| Laius | 80 mm |
| Sügavus | 270 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSF-230 |
|---|---|
| Netokaal | 0.1 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSF-230 |
|---|---|
| EAN | 6417659039963 |
| STK | 8264656 |
| Tollitariifi number EL | 85169000 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | [sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakendi kõrgus | 10 mm |
| Pakendi laius | 80 mm |
| Pakendi paksus | 265 mm |
| Brutokaal | 0.1 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.