Varuosad
Varuosa: Harvia taimer kood eeltaimeriga 4+8h
SPZSK-510
Harvia elektrikerise kella originaallülitil ZSK-510 on 4-tunnine tööaeg ja 8-tunnine eelvalikuaeg. Sobib eriti hästi koduseks kasutamiseks mõeldud elektrikeristele, millel on 1-3 takistit. Harvia originaalvaruosad on garantiiga ja aitavad tagada toote ohutu kasutamise. Veenduge, et kella juhtimine on ühilduv (sh 4 tundi kasutusaega ja 8 tundi eelvalimisaega) Taimer ühildub muuhulgas järgmiste Harvia toodetega: - Harvia Sound M45, M60, M80 - Harvia Topclass KV30, KV45, KV60, KV80 - Harvia Cilindro PC66, PC70, PC70H, PC70F, PC90, PC90H, PC90F - Harvia Classic Electro CS60, CS80 Harvia Classic Quatro QR70, QR90 Harvia AlwaysReady AV4, AV6 Harvia - - Harvia Electric/Kip KIP45, KIP60, KIP8 - Harvia The Wall SW45,60,80,90 (srn. 218000000-224020231) Vaadake kerise kasutusjuhendist ühilduvust. Viimased kasutusjuhendid leiate hõlpsasti toote veebilehelt. Lisateave varuosade kohta aadressil
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSK-510
- STK
- 8264663
- Sertifikaadid
- EAC
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSK-510 |
|---|---|
| Paigalduskoht | Muud |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSK-510 |
|---|---|
| Kõrgus | 80 mm |
| Laius | 50 mm |
| Sügavus | 60 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSK-510 |
|---|---|
| Netokaal | 0.17 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSK-510 |
|---|---|
| EAN | 6417659036870 |
| STK | 8264663 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101800 |
| Tarne sisu (loetletud) | [electric_heater_timer] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 70 mm |
| Pakendi laius | 120 mm |
| Pakendi paksus | 65 mm |
| Brutokaal | 0.2 kg |
| Kartongi kaal | 0.03 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.
Ühilduvad tooted