Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 2670 W 230 V
SPZSK-710
Harvia elektrikerise takisti originaalvaruosa ühildub järgmiste kõige levinumate mudelitega: Harvia KIP80/E, 3 tk (ZSK-710) Harvia Topclass KV80/E, 3 tk (ZSK-710) Harvia Topclass Combi KV80SE/A, 3 tk (ZSK-710) Harvia Sound M80, 3 tk (ZSK-710) Harvia Moderna V80E, 3 tk (ZSK-710) Harvia Classic Electro CS80, 3 tk (ZSK-710). Vaadake toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt http://spareparts.harvia.com/
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSK-710
- STK
- 8264669
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSK-710 |
|---|---|
| Paigalduskoht | Muud |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSK-710 |
|---|---|
| Kõrgus | 410 mm |
| Laius | 290 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSK-710 |
|---|---|
| Netokaal | 0.77 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSK-710 |
|---|---|
| EAN | 6417659036719 |
| STK | 8264669 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement[sealing_rubber_ring] |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi paksus | 470 mm |
| Brutokaal | 0.9 kg |
| Kartongi kaal | 0.12 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.