Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 3000 W / 230 V
SPZSK-720
Harvia elektrikeriste takisti originaalvaruosa ühildub järgmiste kõige levinumate mudelitega: Harvia KIP90/E, 3 tk (SPZSK-720) Harvia Sound M90/E, 3 tk (ZSK-720) Harvia Topclass Combi KV90SE/A, 3 tk (SPZSK-720). Vaadake toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt http://spareparts.harvia.com/
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSK-720
- STK
- 8264670
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSK-720 |
|---|---|
| Paigalduskoht | Muud |
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSK-720 |
|---|---|
| Kõrgus | 21 mm |
| Laius | 300 mm |
| Sügavus | 430 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSK-720 |
|---|---|
| Netokaal | 0.79 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSK-720 |
|---|---|
| EAN | 6417659036740 |
| STK | 8264670 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | Kütteelement |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi paksus | 470 mm |
| Brutokaal | 0.93 kg |
| Kartongi kaal | 0.13 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.