Varuosad
Varuosa: Harvia kütteelement 3000 W / 240 V
SPZSL-318
Harvia elektrikeriste takisti originaalvaruosa. Sisaldab kinnitusvahendeid ja tihendeid. Soovitatav on alati vahetada välja kõik elektrikerise kütteelemendid. Ühildub kõige levinumate mudelitega: Harvia Profi L33, 12 tk (ZSL-318) Kontrollige toote kasutusjuhendist ühilduvaid takisteid ja koguseid. Takistiga on kaasas kinnitusdetailid ja tihendid. Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt https://spareparts.harvia.com
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSL-318
- STK
- 8264678
Tehniline
Mõõtmed
Mõõtmed
| Mudel | SPZSL-318 |
|---|---|
| Kõrgus | 433 mm |
| Laius | 308 mm |
| Sügavus | 21 mm |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSL-318 |
|---|---|
| Netokaal | 0.84 kg |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSL-318 |
|---|---|
| EAN | 6417659040211 |
| STK | 8264678 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi kõrgus | 25 mm |
| Pakendi laius | 320 mm |
| Pakendi paksus | 470 mm |
| Brutokaal | 0.98 kg |
| Kartongi kaal | 0.13 kg |
| Plasti kaal | 0.01 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.