Varuosad|Delta
Varuosa Harvia kütteelement 1150 W / 230 V
SPZSN-150
Harvia elektrikerise originaaltakisti. Kontrollige alati kerisega kaasasolevast kasutusjuhendist kerise ühilduvust ja numbrit. Ühildub Harvia toodetega Harvia Delta D23/E/EE, 2 tk (ZSN-150), Harvia Delta D29/E/EE, 1 tk (ZSN-150). Lisateavet varuosade kohta leiate aadressilt SPAREPARTS.HARVIA.COM
Leia lähim edasimüüja
Sind ootavad parimad sauna- ja spaaelamused.
- Artikli number Harvia
- SPZSN-150
- STK
- 8264683
Tehniline
Funktsioonid
Funktsioonid
| Mudel | SPZSN-150 |
|---|---|
| Kasutuskeskkond | Interjöör – märg ala |
| Peamine energia/kütus | Elektriline (kõrgepinge 230 V 1N~) |
Massid
Massid
| Mudel | SPZSN-150 |
|---|---|
| Netokaal | 0.44 kg |
Elektriline
Elektriline
| Mudel | SPZSN-150 |
|---|---|
| Elektriline sagedus | 50/60 Hz |
Logistika
Logistika
| Mudel | SPZSN-150 |
|---|---|
| EAN | 6417659040280 |
| STK | 8264683 |
| Tollitariifi number EL | 85168080 |
| ETIM | EC001885 |
| UNSPSC | 40101830 |
| Tarne sisu (loetletud) | KinnituskomplektKütteelement |
| Tooteühik (tk, meetrit jmt) | TK |
| Müügiüksus | pcs |
| Pakkematerjalid | Kartong |
| Pakendi laius | 220 mm |
| Pakendi paksus | 460 mm |
| Brutokaal | 0.44 kg |
Enne kasutamist vaadake uuendatud teavet toote kasutusjuhendist.